SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes s320 AMG, 1 Vit Regjistrim
Çmimi fillestar :
€23,500.00
Ju kurseni :
€3,499.15 (15% zbritje)
Çmimi :
€20,000.80 Çmimi rritet në €23,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:22
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
140259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes s320-2007-AMG,,FULL OPSIONPostuar nëpërmjet celularit.
Tel:+37744235312,,,viber,was ap
ndrrim nuk boj dhe pres vetem bleres SERIOZ.
Informata rreth publikuesit
Blerim
044235312
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »