SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C 1.3 CDTI
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
ID e produktit :
140260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.3 cdti , dizell . 3L/100kmShitet vetura ne gjendje te rregullt , Full servis . 1 vit sigurim . Viti 2005 . 5 Dyer , Klima AC , CD . Vetura ka qene 3 vite ne pronesi timen. Te gjitha serviset i ka te rregullta . Posedon liber servisi .Tel : 044 162 048

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Pristina
+377 44 162 048
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »