SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes A170 AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:54
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
140262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet
Mercdes A170
Automatik
Dissel
Klimatronik
Gjama me rrym
Centrall
2 qelsa
Libre te servisit
Fellne
4 Guma te reja te dimrit
E po sa arshur nga gjermania
Pa dogan
044225648
Viber +37744225648Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfa
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »