SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF V 1.9 TDI SPORT LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:26
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
140263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 1.9 TDI
KLIMATRONIK
ULSE NXJE
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
SENZOR SHIU
DRITA ME LAMJE
FELLNE SPORT LINE
ABS
AIRBAG
LIBER SERVISI KILOMETRA TE GARANTUARA
KUKEN PER TERHEQJEN E RIMORKIOS
I REGJISTRUAR RKS REGJISTRIMI I 2 NE KOSOV
PER ME SHUM 045 209 616
Informata rreth publikuesit
Edonis
045 209 616
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »