SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3c TDI Rks..eshte i ardhur nga Zvicra
Çmimi fillestar :
€7,200.00
Ju kurseni :
€800.00 (12% zbritje)
Çmimi :
€6,400.00 Çmimi rritet në €7,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:46
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0 TDI DPF
POSEDON LIBER SERVISI km te garantuara
Rripin dhombzor te ndrruar
SERVISI I KRYER PARA 2 DITE
Pasqyre me rrym dhe nxemje
4 GOMA TREJA DIMRIT + VERES
KLIMATRONIK NXEMJE KARRIKA
ESP
AUTOHOLD
Ska nevoj per asni investim
Mundsi ndrrimi
Vibee +386 49 556614
PRES BLERES SERIOs
Informata rreth publikuesit
Argjend
Kosovska Mitrovica
049556614
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »