SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan X Trail 4x4 pannoram
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Lloji :
Nissan X-Trail
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
140265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Nissan X trail 4x4 2.2 dci
Pannoram
4x4 automatik dhe manual
timon multi-funksional
Karrige lekur dhe me nxemje
4x gjamat elektrik
klimatronik
shanzher 6 cd
pasqyre elektrike,me nxemje dhe palohen
Ftohes per pije
6 shpejtsi +R
gjitha servisat me rregull
vetura eshte shume e ruajtur si mrenda ashtu edhe jasht
Ndrrime nuk boj
Informata rreth publikuesit
Eugen
Ferizaj
+37745 552 077
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »