SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Pajero Di-D 3.2
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2001
ID e produktit :
140266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte ne gjendje perfekte . automatik-tiptronik, cd player, klim , abs, 4x4, vend per ulse shtes mbrapa, regjistrim deri me 29.08.2017. bejm ndrrim 044/049-500-890 ,Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fehmi
Ferizaj
045560226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »