SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasat 3c 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:35
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat 3c autmatik 2006 i posa ardhur nga suedia ne gjendje shum tmir me full opcjon
.
Nr 045293093 vib +38649293093Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadri
Lipjan
045 293 093
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »