SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasat 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
140273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen pasat 2002 ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xhafer
Gjilan
044-766-681
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »