SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDİ A2 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
140274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a2 1.4 diesel,ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ertt
Prizren
+37745535320
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »