SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C
Çmimi fillestar :
€6,666.00
Ju kurseni :
€166.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€6,500.00 Çmimi rritet në €6,666.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:54
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3C viti 2006 2.0-diesel kilometrat e garantuar ne gjendje perfekte 4 goma te dimrit te reja gjama elektronik karrikat me nxemje 174ps

Presim bleres serioz

Viber +377-44-852-416Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Brno, Czech Republic
045/500-196 Viber +377-44/852-416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »