SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Ducato 2,8 jtd
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2002
ID e produktit :
140278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Ducato 2.8 dizell Ne gjendje shum tmir : rrypi motorrit i ndrruar, amortizera 4 te ndrruar. Nuk ka aspak korizionI ardhur nga gjermania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pejë
049624777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »