SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:51
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,515
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
140280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI 2008 automatik tiptronic 7+r shpejtesi
Audia posedon drita xenon bi xenon me robot sensora ne shofer shajme,paqyre me retrivizor , komanda ne vollan , klima tronik dy zonale , navigacion , senzora parkimi,pasqyret me rryme,te gjtha gjamt me rryme,ABS,ESP Airbags etj
I ardhur nga Zvicra ne nentor 2015 regj ka deri nentor 2017 Ni vite, posedon librat e servisit dhe me km te sakta. Eshte shum e rujtur si nga brenda dhe jashte Pronari i vetmi ne RKS Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Burim
044/326644
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »