SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
140283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C220

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Pejë
044495536
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »