SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komb t2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
140284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes t2 I bam aksident motorrin ne gjendje shum te mir regjistrim I ka askadu boj ndrrim me gjithqka nese me konvenon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liman
Pejë
044950679
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »