SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
140287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf dysh ngjyr e zez 5 dyersh ka registrim deri me 03.06.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
Gombe, Gombe State
044638806
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »