SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes AUTOMATIK
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2003
ID e produktit :
140290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shess Mercedes benz Automatik C220CDI viti i prodhimit 2003 i ardhr nga gjermania ne gendje shum te mir per me shum info nr tel 044 202 497Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luta
Prishtinë
044/202497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »