SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo XC60, mundesi ndrrimi
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Lloji :
Volvo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2009
ID e produktit :
140293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Volvo XC60, viti 09.07.2009, tkalume 123 mij km, motori 2.4 dizel full extraMundesi ndrrimi me veture me te lire apo me cmim te perafertTel: 044625777Edhe viber i njejti numer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pejë
049812877
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »