SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Vito 111 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:54
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
140298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz Vito 111 CDI
Viti i Prodhimit 2005
Me Dogan
KM 151.965 Me Liber te servisit
Sapo ka Ardh Nga Zvicrra
Ne Gjendje Shum Te Mir
CCM : 2148
KW : 80
5Dyrsh
2Karrika
Manuel - 6 Shpejtesi
Abs
Esp
Airbag
Cd-player

N.T.P Lindi-1
Prizren Landovic Gjakov
044 198 736

Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 08:30 deri 21:30
Informata rreth publikuesit
Leonit
Prizren
045349556
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »