SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 - 2000 EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:32
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen golf 4 ne gjendje te rregullt i posa ardhur nga zvicrra 200.000 km me liber servisi ne gjendje shum te mir i ruajtun si brenda ashtu edhe jasht 1.6 benzin pa dogan goma te reja pres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Qefser
Viti
045900692
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »