SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet chlyser 300 c 2008
Çmimi :
€19,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:09
Lloji :
Chrysler 300C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
140333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura viti i prodhimit 2008Regjistrim 1 vit te plotMotorr mercedesi 3.0 EVOGomat e raja te dimritPosedon te gjitha paisjet qka duhet ti ket nje vetur Ndrrimi i mundshemNuk eshte hipotek per info tel apo viber+37744702731

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nystret
Prishtinë
044702731
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »