SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:34
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A8 3.o full options

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
XigGi
Prizren
045610680
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »