SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz C clas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '17
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2143.00
Viti :
2010
ID e produktit :
140349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz c Clas 2010

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shala
Prizren
049747003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »