SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
140362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320d ne gjendje perfekte.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleart
Kosovo
044888486
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »