SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Range Rover benzine pa dogane viti 2003
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '17
Lloji :
Land Rover Range Rover
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
223,135
Motori (kubik) :
4500.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
140369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Land Rover modeli Range Rover benzine pa dogane viti i prodhimit 2003 ngjyra e zeze, klim, air bag, abs, centrall, karrigat e lekures, Full Extra Tel 044 259 066
Informata rreth publikuesit
R
Prishtinë
044 259 066
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »