SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a 160 aklass
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
201,983
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
140370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Benxi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Baki
Prizren
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »