SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes boj ndrrim Opel astra 1.8 16v plin ndizne 2001 rks
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
140371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 1.8 16v plinin ne dizne 2001 shum ne gjendje te mir rks deri met 04.04.2017 esht shum e paqt si mrena edhe nasht ka esp,abs, klim, muzik tmir fellne tmira goma tmira llamell korp setin koplet para 2jave ja kom ndrru boj edhe ndrrim verejtje veq pak shtopin e ka te krisur permas viber +38649212955

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
049212955 044636951
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »