SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra 2010 1.7 cdti
Çmimi :
€9,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2010
ID e produktit :
140380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra viti 2010 1.7 cdti gjendja e shkelqyer me libra servisi 142000 km tempomat komanda n timon bord kompjuter
viber 004177 409 0660
Informata rreth publikuesit
Auto
045578260
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »