SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 1.9DCI RKS 7 Muaj Full Extra
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '16
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te mire..ka motor 1.9dizel me 7 shpejtesi..
Ka shpenzime shum te vogla 5lit 100km..me servise te kryera me daten 27.11.2016 viti i prodhimit te vetures fundt te vitit 2002..
Vetura eshte shum e paster si brenda dhe jasht dhe pa asnje defekt..nuk eshte hipotek perkthimi i menjehershem..Ndrrim i mundshum..
viber 00386 49 898 744
045 679 858
Informata rreth publikuesit
Adrian
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »