SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mitsubishi Space Star
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Mitsubishi Space Star
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
308,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2000
ID e produktit :
140400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mitsubishi Space Star 1.3 benz.viti 2000.Vetura eshte me air condition.Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike.Rrypi dhembezor i eshte ndrruar ne 301000 km,ndersa tani ka 308000km.Me kete veture e shes edhe nje tjeter per pjese.Çmimi perfshin 2 veturat.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Pristina
044 854 010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »