SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:42
Lloji :
VW TIGUAN
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* VW TIGUAN 2.0 TDI
* BORDKOMPJUTER
* NAVIGACION
* TOUCH SCREEN
* PULLA NE VOLLON
* TEMPOMAT
* KLIMA TRONIK
* NXEMJE KARRIKA
* KARRIKAT LEKUR
* KARRIKAT ME RRYME
* AUTO HOLD
* AUTOMATIK DHESET SHYMET NE SEMAFOR
* ASIST PARKIM
* VET PARKIM
* SENSORA PARKIMI PARA
* SENSORA PARKIMI MRAPA
* SENSORA PARKIMI ANASH
* DRITA AUTOMATIKE
* ALLOGENKAT RROBOT
* DUBELL KOMPLET PANORAM
* PASQYRET I PALOHEN AUTOMATIK
* PASQYRET ME NXEMJE
* SENSOR SHIU AUTOMATIK
* FELLNE 17 ME GOMA TE REJA DIMRI
* BLLOKAD KUNDER VJEDHJES
* TE GJITHA SERVISET E KRYERA
* REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE
* 2 QELSA
* 1 VIT REGJISTRIM
* ME LIBER SERVISI
* REBRASNI I NDRRUME ME GARANCION
ETJ..

VETURA ESHTE E MIREMBAJTUR SI MBRENDA DHE JASHTE NUK KA ASNJE VREJTJE ME TE VOGEL NUK ESHTE VOSITUR NE KOSOV ESHTE E POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR DHE KILOMETRA TE GARANTUARA... PER ME SHUM KONTAKTO (VIBER) +377 45 336 336 DHE IPKO 049 300 952..
Informata rreth publikuesit
FISNIK
Vushtrri
+37745336336
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »