SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW GT 530 D Sportpaket 2011
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
BMW GT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura
BMW GT 530D Sportpaket 2011 RKS
Automatik 3.0 diesel
Klimatronik 4 zonale
Led drita para
Led drita mbrapa
Karikat Likur krem
Navigacion
AutoHold
Senzora parkimi para
Senzora parkimi mbrapa
etj etj...

Mundesi ndrrimi.

tel.045 700805
+38649123001
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »