SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a class 160 esp 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes A 160
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
140413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes a class 160 esp viti : 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylli
Prizren
044134861
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »