SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES KAMION MERCEDEZ BENZ 1722 6000 EURO
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1722.00
Viti :
2000
ID e produktit :
140428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES NJE KAMION MECEDEZ BENZ MODEL 1722 ME VINC PER ARSYE MOS PERDORIMI. EGZISTON DHE MUNDESIA PER NDRIM ME NDONJE KAMIONCINE ME TE VOGEL.

TEL 0697319790
Informata rreth publikuesit
Hugo
Barcelona, Spain
Barcelona, Spain [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »