SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 626 me rks -97
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Mazda 626
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
140429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mazda 626 me rks 1.8 benxin ne gjendje te mir teknike dhe optike Rexhistrim ka deri 28-7-2017 (7 muaj) rixhistrim me fellne goma m/s të mira kater dyr timon hidraolik abs.centrall kasetofon me cd-kasetofon etj
Nuk asht hipotek perkthim i menjëhershëm viber ose whatsapp +376 49 313 766 , 049-313-766.
Informata rreth publikuesit
Ariana
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »