SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet touran 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
140433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh touran 1.9 disel 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Ferizaj
044359871
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »