SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje Opel Zafira 2014
Çmimi :
€16,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
57,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
140441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje Opel Zagira 2.0 viti 2014.Verura i ka vetem 57000 km te kalura eshte shum ne gjendje te mire.Vetura eshte e pa doganuar e ardhur nga Gjermania.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nuridin
Prizren
+38649844331
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »