SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet yamaha drag star 1100cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Lloji :
Yamaha Cygnus-X
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
2002
ID e produktit :
140446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet yamaha drag star 1100cc
Nr.telefonit 044253105
Informata rreth publikuesit
Blendi
Prishtinë
044253105
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »