SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes s320 2006
Çmimi :
€19,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes S-class 320 cdi, automatik 7 shpejtesi, navigacion,tv,telefon,dyer me mbyllje automatike,235 ps,ne gjendje perfekte,full ekstra
Regjistrim deri me 7/2017Postuar nëpërmjet celularit.
044526692 viber 0037744526692
Informata rreth publikuesit
Arton
Ferizaj
044526692
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »