SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 D i posa ardhur nga Zvicrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:24
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320 d e posa ardhur nga zvicrra ne gjendje shumë të mirë me klimatronik ,ulset me nxemje navigacjon senzora parkingu pulla vollan tempomat cd shanzher fellne me guma treja amortizerat koni ne gjendje perfekte per ma shumë info në tel 044/422-866 blerimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Pristina
044422866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »