SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 TDI
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
140453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 Attraction - TDI (diesel) - Coupe - 2.0 - 243.000 Km - Importuar nga Zvicra - Manual (6 shpejtesi) - 140 PS (kuajfuqi) - Tipronik - Klimatronik - Radio (CD USB AUX) - Felga (Alumin 17coll extra) - Abs - Esp - Airbag - Hapje (dyerve xhamave) Elektronik - 2 Çelsa - Shpenzime totale 4.8 (100km)
/ Dokumentacion (liber servisi) dhe ne gjendje te rregullt gjithqka /
Kontakt Tel: +41798641268 ( Viber & WhatsApp ) - +38649320451 (09;00 - 22:00 )

Mercedes bmw golf wv citroen peugeot
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
+41798641268
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »