SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen c4 1.6 hdi
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:51
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
140454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c4 i po sa ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardonis
Podujevë
0037745540666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »