SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4 1.9 TD(i) Pacifik 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
140458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen

Golf 4 1.9 TD(i) Pacifik Viti 2003 në RKS
Ne gjendje te rregull i sapo regjistruar RKS

TEL:044-853-223Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »