SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CCADDY 1.9 TDI LIFE 7 ULESE
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
140459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw caddy 1.9 life tdi 77kw viti i prodhimit 2006 model 2007 164 mij te kaluara posedon 7 ulese 5 dyer 166mij te kaluara me liber servisi 2 qelsa nga fabrika abs esp full ektra full per me shum na kontaktoni 045650220 si dhe viber +37745650220

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduart
Vushtrri
045650220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »