SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Scenic
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Scenic e sapo ardhur nga ch viti 2005 ka te kaluara 130 mij kilometra me liber te servisit 2.0 benzin,posedon klim,airbage, senzor e shumme tjera eshte shumm e rujtun si mbrenda ashtu edhe jasht te interesuarit nr tel 044 643 252

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Kosovo
044 643 252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »