SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 112 CDI 105.000 Km
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:36
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
140465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz Vito 112 CDI
Viti i Prodhimit 1999
Me Dogan
Sapo ka Ardh Nga Zvicrra
Ne Gjendje Shum Te Mir
KM 105.580 Me Liber te servisit
CCM : 2151
KW : 90
4Dyrsh
3Karrika
Manuel - 5 Shpejtesi
Abs
Airbag

N.T.P Lindi-1
Prizren Landovic Gjakov
044 198 736

Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 08:300 deri 21:30
Informata rreth publikuesit
Leonit
Prizren
045349556
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »