SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLSWAGEN T5 1.9 2004 KOMBI TRANSPORTER I DOGANUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:36
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
140471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw Volkswagen T5
Viti i Prodhimit 2004
Me Dogan
i Ardhur Nga Zvicrra
Ne Gjendje Shum Te Mir
KM 230.000
CCM : 1896
KW : 63
4Dyrsh
3Karrika
Manuel - 5 Shpejtesi
ESP
Abs
Airbag

N.T.P Lindi-1
Prizren Landovic Gjakov
044 198 736

Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 08:300 deri 21:30
Informata rreth publikuesit
Leonit
Prizren
045349556
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »