SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi q7. 3.0tdi s line ..airmatik full opsion
Çmimi :
€13,999.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:20
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
140473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi q7. 3.0tdi. Facelift S line Automatik klimatronik kamer mbrapa senzora para mas lekur xenona bi xenon fellne goma treja shpejtsit vollan. Km e garantume rks 10muaj negjedje prefekte pa vretjePostuar nëpërmjet celularit......044778887
Informata rreth publikuesit
Egzon
Lipjan
044778887--049111484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »