SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet skota octavia
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:22
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
140478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skoda octavia TDI 2006Postuar nëpërmjet celularit. Full extra
049/300/776
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Prishtinë
049/300/776
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »