SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 515cdi maxi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:10
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,979,948
Motori (kubik) :
515.00
Viti :
2008
ID e produktit :
140484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz sprinter 
515 cdi maxi 
Viti 2008
1979948km
Klim tronike
Automatik tiptronik
Tempomat
Central abs dritaret me rrym 
Me dogan te kryme

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »